خانه / آموزش

آموزش

توجه: فعلا به علت تعداد زیاد نوآموزانی که ثبت نام کرده اند، از پذیرش نوآموزان جدید معذوریم. قبل از شروع دوره بعد، از طریق کانال خواب روشن در تلگرام خبرتان می کنیم. 

شرکت در دوره آموزش مقدماتی برون فکنی یا خواب روشن 

این صفحه برایِ شروعِ آموزش های منظمِ برون فکنی و خواب روشن درست شده.

ممکن است تلاش شما برای تجربه رویای آگاهانه یا تجربه خروج از جسم موفقیت آمیز نبوده باشد. شاید سوالاتی دارید که بیش از حد شخصی هستند یا احتیاج به کسی دارید که شما را قدم به قدم با پدیده خواب روشن آشنا نماید.

ما تا آنجا که امکاناتمان اجازه دهد، شما را در این سفر مهیج و بی همتا همراهی خواهیم کرد و تجربیاتمان را بدون چشم داشت در اختیار شما خواهیم گذاشت. تنها چیزی که از شما می خواهیم، دقت، انضباط و جدیت شما و همینطور حداقل روزی یک ساعت وقت آزاد شماست.

چه کسانی می توانند در این دوره آموزشی شرکت کنند؟

همه، بدون توجه به جنسیت یا سن یا محل زندگی می توانند در این دوره آموزشی شرکت کنند.

شرکت کنندگان به چه چیزهایی احتیاج دارند؟

امکان وصل شدن به اینترنت.

کامپیوتر یا لپ تاپ یا تلفن همراه یا تبلتی که امکان نوشتن به فارسی را داشته باشد.

داشتن ایمیل.

حداقل روزی یک ساعت وقت آزاد.

مدت دوره ی آموزشی:

این دوره آموزشی دوازده هفته است. هر هفته یک جزوه برای شما می فرستیم. آموزش ها دو طرفه هستند. یعنی شما موظفید هر هفته گزارشی از تمرینات خود ارائه دهید و جواب تکالیفی را که برای شما در نظر گرفته شده بنویسید.  فقط در این صورت، جزوه آموزشی برای هفته ی بعد را دریافت خواهید کرد.

لطفا از نوشتن فینگلیش خودداری کنید.

از کجا شروع کنم؟

برای اینکه بهتر روحیات و موقعیت فردی شما را بشناسیم و بتوانیم دقیق تر به سوالات احتمالی شما جواب دهیم، لازم است که پرسشنامه زیر را پر کرده و برایمان بفرستید. ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و احتیاجی به دانستن نام یا آدرس شما نداریم. بعد از جواب به همه سوال ها در پایین صفحه روی دکمه submit کلیک کنید. هر چقدر که جواب ها صادقانه تر و درست تر باشند، احتمال تنظیم یک برنامه جامع و کامل برای شما بیشتر است. جزوه ها هر جمعه فرستاده می شوند.

اگر فکر می کنید که از دقت، انضباط و جدیت لازم برخوردار نیستید، وقت ما و خودتان را نگیرید. متشکریم.

 

error: